VII Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza za nami!

Informacja Grodziskiego Klubu Biegacza

 W niedzielę 28 lipca w podgrodziskim Zdroju kolejny już raz mieliśmy okazję spotkać się, pobiegać i przy okazji sprawdzić, w jakim czasie przy upalnej pogodzie możemy pokonać pętlę GKB.

Jak zwykle było bardzo gorąco, ale i wesoło, chociaż dzień wcześniej przy wieczornym znakowaniu trasy trochę nam miny zrzedły, gdy otrzymaliśmy na telefony ALERT o silnym wietrze, burzach i gradzie… Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Ale i tak w tym roku organizacja wyglądała nieco inaczej, gdyż ze względu na remont wigwamu biuro zawodów było zlokalizowane w strzelnicy.

Na starcie stanęło około 60 zawodników. Sygnał do startu dał Zastępca Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Marcin Brudło. Sam start, wzorem lat poprzednich znajdował się przy leśniczówce w Zdroju i po pokonaniu około 7 kilometrów bieg kończył się przy strzelnicy. Piaskowe górki dają w kość, o czym doskonale wiemy… ale i tak za każdym razem jesteśmy zdziwieni, że trasa nie jest łatwa…

Pełne wyniki zawodów można sprawdzić tutaj: http://mimsport.pl/wp-content/uploads/2019/07/VII-P%C4%99tla-Krosowa-Grodziskiego-Klubu-Biegacza.pdf

Impreza dofinansowana została z dotacji gminy Grodzisk Wielkopolski.

Najchetniej czytane

2019-12-23
Harmonogram odbioru odpadów na rok 2020
2019-11-29
Afrykański Pomór Świń
2020-01-08
Grodziskie licytacje WOŚP
2019-10-17
Burmistrz podziękował nauczycielom
2019-11-13
Informacja Związku Międzygminnego Centrum Zagospodarowania Odpadów SELEKT
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim