Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 14 listopada 2019 roku odbyła się uroczystość  „Pasowanie na przedszkolaka” w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim. W tym najważniejszym dla maluchów dniu, byli z nimi ich najbliżsi dodając otuchy i wsparcia. Wydarzenie obserwowali również z uznaniem obserwując rezolutnych przedszkolaków Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan, Przewodniczący Rady Miejskiej Józef Gawron, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Rafał Sikorski oraz Dagmara Jankowska Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców grodziskiego Przedszkola Gminnego.
Podczas uroczystości,  maluchy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły otrzymując od rodziców i gości gromkie brawa. Dyrektor Przedszkola Alicja Andrys za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „aktu pasowania" 125 dzieci. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Najchetniej czytane

2019-12-23
Harmonogram odbioru odpadów na rok 2020
2019-11-29
Afrykański Pomór Świń
2020-01-08
Grodziskie licytacje WOŚP
2019-10-17
Burmistrz podziękował nauczycielom
2019-11-13
Informacja Związku Międzygminnego Centrum Zagospodarowania Odpadów SELEKT
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim