Konkurs na Najpiękniejszy Balkon i Ogródek Przydomowy w gminie Grodzisk Wielkopolski 2019 rozstrzygnięty

Pierwsza edycja konkursu na aranżację zielenią własnej, przydomowej przestrzeni zakończyła się. Bardzo cieszy nas, że Grodziszczanie dbają o prywatne zielone ostoje i tak chętnie dzielą się swoimi pomysłami.

Do konkursu, ogłoszonego przez Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego, przystąpiło 11 uczestników. Karty zgłoszeniowe złożono w kategorii ogródków przydomowych – 9 zgłoszeń i balkonów – 2 zgłoszenia.

Komisja konkursowa oceniła nadesłane zdjęcia biorąc pod uwagę estetykę, kreatywność oraz walory ekologiczne nadesłanych zgłoszeń.

Wszystkie zgłoszenia - co należy podkreślić - zrobiły duże wrażenie na oceniających, a wyłonienie zwycięzcy nie było łatwe.

Tegorocznym, najpiękniejszym ogródkiem przydomowym okazał się ogródek zgłoszony przez Pana Henryka Brychcy. Wśród propozycji balkonowych, komisję urzekła kompozycja Pani Małgorzaty Kosickiej.

Jako, że wszystkie zgłoszone pomysły były ciekawe, oryginalne i piękne, wszyscy pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.

Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia zwycięskich ogródków i balkonów.

O terminie spotkania podsumowującego pierwszą edycję konkursu wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani indywidualnie.

Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego bardzo dziękuje za udział w konkursie, zachęcając do uczestnictwa w kolejnej edycji, która odbędzie się w przyszłym roku, podkreślając również, że pięknie zagospodarowanych balkonów i ogródków na terenie naszej gminy jest wiele, dlatego liczymy na więcej odwagi i jeszcze liczniejsze zgłoszenia w przyszłorocznej edycji konkursu.

Najchetniej czytane

2019-12-23
Harmonogram odbioru odpadów na rok 2020
2019-11-29
Afrykański Pomór Świń
2020-01-08
Grodziskie licytacje WOŚP
2019-12-03
Lodowisko czynne od piątku, 6 grudnia 2019 roku!
2020-01-14
ZARZĄDZENIE Nr 6/2020 BURMISTRZA GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim