40 lat działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Ptaszkowie

Od 40 już lat, w Ptaszkowie działa Koło Gospodyń Wiejskich. W sobotę, 5 października, Panie świętowały swój Jubileusz w gronie najbliższych, przyjaciół, darczyńców i przedstawicieli Samorządu Grodziskiego.
Tak długa działalność, to wiele pięknych historii, sukcesów, zrealizowanych wspólnie pomysłów. To także ogromne wzajemne wsparcie kobiet przez kobiety.
Koło Gospodyń Wiejskich w Ptaszkowie swoją działalność rozpoczęło pod koniec lat 70-tych. Od trzydziestu lat, organizacji nieprzerwanie przewodniczy Pani Dorota Momot. Na przestrzeni minionych lat, Panie działały nie tylko na rzecz swojej społeczności, ale wielokrotnie wspierały Grodziski Samorząd, realizując inicjatywy służące wszystkim mieszkańcom naszej gminy.
W 2015 roku, Panie zajęły wysokie IV miejsce w plebiscycie na najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich w Wielkopolsce.
Zawsze chętne do pomocy, pełne energii i pozytywnych emocji, wielokrotnie pokazały swoją siłę, poczucie humoru i liczne talenty.
W dniu Jubileuszu, w stronę Pań popłynęło wiele serdecznych słów, podziękowań i pięknych życzeń.
Za dotychczasową działalność, obecnym i byłym członkiniom Koła podziękował oraz najlepsze gratulacje złożył Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan, podkreślając wyróżniającą się, bardzo aktywną działalność, wytrwałą pracę społeczną służącą rozwojowi oraz kształtowaniu tożsamości lokalnej i regionalnej, jak również zaangażowanie w kultywowanie najpiękniejszych polskich tradycji.

 

Najchetniej czytane

2020-02-27
Harmonogram odbioru odpadów na marzec 2020 r.
2020-03-25
Harmonogram odbioru odpadów do maja 2020 roku
2020-05-18
Gospodarka odpadami w gminie Grodzisk Wielkopolski - harmonogram na 2020 rok
2020-03-31
KORONAWIRUS
2020-04-24
Oświadczenie Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego
„Rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Gminy Grodzisk Wielkopolski”
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim